Home

Cautam staff

Hello ! Kpop Fanatic News ` Romania cauta staff ! Avem nevoie de 3 jurnalisti ( jurnalistii au doua atributiuni acelea de a cauta stiri si de a le traduce ! ) deasemenea avem nevoie de designer pentru blog ! Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la adresa de e-mail kpop.romania@yahoo.com daca sunteti interesati sau daca doriti mai multe detalii .

marți, 17 august 2010




G-Dragon
Real name : Kwon Ji-yong
Date of birth : August 18th, 1988
Physique : 170cm, 54kg
Education : Traditional Arts Middle School
Hobbies : Drawing, listening to music
Talents : Rap, dance, beat box, songwriting



Taeyang
Real name : Dong Young-bae
Date of birth : May 18th, 1988
Physique : 170cm, 56kg
Hobbies : Playing basketball, listening to music, watching TV
Talents : Rap, dance



T.O.P
Real name : Choi Seung-hyun
Date of birth : November 4th, 1987
Physique : 180cm, 65kg
Education : Seoul Arts College
Talents : Rap, beat box, songwriting



Daesung
Real name : Kang Dae-sung
Date of birth : April 26th, 1989
Physique : 173cm, 62kg
Education : Kyung-in High School




Seung-ri
Real name : Lee Seung-hyun
Date of birth : December 12th, 1990
Physique : 174cm, 57kg